Cs GO , Far Cry 3 , Nfs ;>
Gameing (PC/konsole)
CS:GO, LoL
Might and Magic 1-9, Baldurs Gate, Legacy of Kain
Noo Propsiki za starcrafta itd :) Co do bc2 to również się zgodzę, bf3 i dalej to już nie ten klimat. Mnie osobiście ostatnio zaczęły interesować gry typu MOBA czyli LoL, Strife, czy Heroes of the storm, które jest obecnie w fazie testów wersji alfa. Polecam zmienić nagłóweg z "Gameingu" na "Gamingu" tak bardziej poprawnie ;)
PC i PS3
Battlefield 3 i 4, saga Wiedźmin, Far Cry, Assasins Creed'y, Metro 2033, GTA praktycznie wszystkie dobre przygodówki cRRG i FPS'y
Dodam żę Polacy maja sie coraz lepiej czekać tylko na nowy rok i gry od CDP Red i Techland, Wiedzmin 3 i Dying Light
Pozdro
Battlefield 3 i 4, saga Wiedźmin, Far Cry, Assasins Creed'y, Metro 2033, GTA praktycznie wszystkie dobre przygodówki cRRG i FPS'y
Dodam żę Polacy maja sie coraz lepiej czekać tylko na nowy rok i gry od CDP Red i Techland, Wiedzmin 3 i Dying Light
Pozdro
Posiadam PS1 , PS3 oraz PSP ale głównie gram w Tekken Tag Tournament 2 Online na PS3 , chętnych do wspólnej gry w TTT2 serdecznie zapraszam , mój PSN to OpyliuszPL wystarczy że wyślesz zaproszenie , napiszesz że chcesz grać to możemy się ustawić na jakieś kilka meczy w Tekkena :)
Ja natomiast na PC polecam Battlefield 3, Devil My Cry (2012), Need For Speed Unleashed 2. Pozdrawiam :)
Forza Horizon 2 ludziki, nalepiej
ja w swoim życiu przeszłem przez praktycznie wszystkie generacje konsol i wgl... Comodore,Amiga, Atari, Sega Ps1 ,ps2,ps3,ps,4 i kilka innych..:) wiec jestem na bieżąco wmiarę z tytułami itd.
uwielbiam serie Rersident Evil i Silent Hill . mam w kazdym gatunku gier kilku ulubionych tytułów więc nie bede tego wymieniac:)
uwielbiam serie Rersident Evil i Silent Hill . mam w kazdym gatunku gier kilku ulubionych tytułów więc nie bede tego wymieniac:)
Aby dodać post, musisz się zalogować.