3 listopada 2014
Hej,
Jako że branża elektronicznej rozrywki rozwija się w dzisiejszych czasach w niesamowitym tempie ciekawi mnie jedna rzecz.
Ile jest tutaj ludzi którzy interesują się grami(PC lub konsole) lub po prostu lubią sobie pograć?
Jakie są wasze ulubione gry ?
Pozdro dla wszystkich graczy ;)
3 listopada 2014
GTA2, Age of Empires - Rise of Rome, Gorky 17, Serious Sam, GTA3, CS 1.6, czyli wszystko co bylo 15 lat temu ;]
3 listopada 2014
PES wszystkie mozliwe czesci plus dodatki
3 listopada 2014
cdp red godnie reprezentuje PL. A także lords of the fallen ci.
A z gier to "horołsi" xD.
Na fona to Hill climb Racing :D
3 listopada 2014
Ciekawe tytuły :)
Ja uwielbiam Red Alert 2, Tiberian Sun, Diablo II, Medal of Honor, Mass effect(1,2,3), FIFA, Warcraft III, Starcraft. Długo by wymieniać ;)
3 listopada 2014
Ja w sumie posiadam ps1/ps2 oraz miałem xboxa 360 . Najlepsze tytuły to cała seria gta od Gta 1 do Gta 5 . Ulubione Gta ? Vice city , w sumie jedyna gra którą mogę przechodzić parę razy w roku :) Gta 5 przereklamowane mocno.
3 listopada 2014
Ja lubię PS, miałem 3 teraz 4, głownie gierki typu Assassin's Creed, Medal Of Honor, Call Of Duty, GRID :)
3 listopada 2014
A oto moja bogata lista :
cod 1 cod 2 cod 4 klasyki gatunku mozna przy ich kampaniach spedzic kilkanaście pieknych godzin :)
do tego mafia 2 red alerty 2 starcraft 2 ghost recon future soldier battlefield bad company 2 ( po bc2 to juz nie bf ) worms world party nfs u2 mw1 seria assassin creed
aktualnie fifa 15 liga legend i cs GO ;)
to tak kilka tytułów ktore przypadły mi do gustu na przestrzeni kilku lat :)
3 listopada 2014
BF 4 daje rade ;) zresztą 3 też był spoko
3 listopada 2014
Pegasus Mario albo Tanki :D
3 listopada 2014
Piątka nie jest na parę przejść :) Ukończyłem 2 razy i 3 razu bym nie dał rady nie to co Vice City ;) Dobrą grą jest również mafia 2 pod względem graficznym oraz fabularnym ;)
3 listopada 2014
Jestem zagorzałym fanem wojenek i gier z fabułą ;P No a do grania posiadam Konsole jak i PC .
3 listopada 2014
Ja mam konsole pegazus i z chłopakami gramy w contre grafika wspaniała.
3 listopada 2014
Lubię też w sapera zagrać