Szczegol, ze nie uzywam facebooka. Jak masz pisac takowe brednie jak do tej pory, to nie pisz wcale. Liczylam tutaj na rozmowe, ktora bedzie na poziomie ;-)
Zepsuł Ci się detektor ironii.
Szczegol, ze nie uzywam facebooka. Jak masz pisac takowe brednie jak do tej pory, to nie pisz wcale. Liczylam tutaj na rozmowe, ktora bedzie na poziomie ;-)
Trzeba umiec zachowac sie w kazdej sytuacji odpowiednio.
Nie dogadam sie z czlowiekiem, ktory jest zupelnie inny w przeciwienstwie do mnie ;-)
Nie wyciagneliscie zadnych wnioskow, nic a nic?
Jaka byla Wasza reakcja po wiadomości, że w/w osoba nie żyje?