Jaka byla Wasza reakcja po wiadomości, że w/w osoba nie żyje?
Anna Przybylska
Jaka byla Wasza reakcja po wiadomości, że w/w osoba nie żyje?
Normalna, kolejna osoba co poszła do piachu. Każdego to czeka :ziew:
Szok, że tak po prostu przeszło to obok Ciebie.
Każdy pójdzie w piach :3
Nastepny. Czemu faceci to tacy niewrażliwcy...
Jedni się rodzą, drudzy umierają. Kolej rzeczy.Jaka byla Wasza reakcja po wiadomości, że w/w osoba nie żyje?
szkoda dziewczyny za młoda na śmierć
Nie wyciagneliscie zadnych wnioskow, nic a nic?
Z powodu raka na świecie codziennie umiera wiele ludzi... Cóż, szkoda, że odeszła tak młodo i zostawiła dzieciaki.
Ja wciaz nie dowierzam, towarzyszy mi smutek, zal, lzy same sie leja.
Oczywiście że każdego to czeka tylko nie każdy by chciał umrzeć w tym wieku co Ania
Dokladnie! My - kobiety - rozumiemy sie.
Nie chodzi tutaj o to, czy ktoś jest wrażliwy czy nie. Dlaczego ktoś ma cierpieć i ubolewać nad śmiercią osoby, której się w ogóle nie zna? :ziew:Nastepny. Czemu faceci to tacy niewrażliwcy...
Nie żyje- bywa.
Każdego to czeka
Dobrze Olu, to moja opinia.
"Nie wyciagneliscie zadnych wnioskow, nic a nic?"
A jakie kurde mozna wyciagnac z tego wnioski? "Hmmm.. Chyba lepiej nie miec raka!" ;)
A jakie kurde mozna wyciagnac z tego wnioski? "Hmmm.. Chyba lepiej nie miec raka!" ;)
...
szkoda że tak młodzi ludzie odchodzą cóż można więcej powiedzieć rodzimy się i umieramy :(
Szok, że tak po prostu przeszło to obok Ciebie.
Ty na fejsie pewnie pod info na ten temat, "lubię to" wcisnęłaś :ninja:
"Nie lekceważ swoich dolegliwości i udaj się do lekarza" ? :woot:A jakie kurde mozna wyciagnac z tego wnioski?
Szczegol, ze nie uzywam facebooka. Jak masz pisac takowe brednie jak do tej pory, to nie pisz wcale. Liczylam tutaj na rozmowe, ktora bedzie na poziomie ;-)
Aby dodać post, musisz się zalogować.