kulturystyka - sweet focie i w lusterku | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

sweet focie i w lusterku

Zdjęcie 88 z 100 · 14 listopada 2010 · 68 komentarzy
dobre zdjecie kulturystyczne

Komentarze (50)

ALE BYŁAM PYZA NA BUZI HAHAHAHAHAHA
30 grudnia 2010
Ale musi duzo wyciskać
Prudzia koksik :D hahah ładnie ;p ;*
8 grudnia 2010
hahahaha cięta riposta =]
zalosne bo ma wieksza lape od ciebie:D?
5 grudnia 2010
Żałosne ...
no jak dla mnie zajebiście :)
No Bic jak Opona od traktora :P ^^
jakos przezyje to ze Ci sie nie podoba
ty skate w krate, boli cie prawda co nie ?
to foto nie pasuje do tego albumu , w lusterku robione nie jest i do sweet tez nie nalezy , fajne okulary.
a ja tak nie uwazam :D
o jak bedzie trzeba to nabije sie na rozen i wyotpie tluszcz :mrgreen:
Też tak uważam :D
nie kus :D nie kus :D
aaaaa
a to mowisz z racji wlasnych upodoban ? ;>>> :D
''kochanego ciałka nigdy za wiele ''
a do czego ma sie odnosic ten cytat ?;>
pośladki :>
co to sa perdle?
haha Patryk tekst miesiaca;d
Ale i tak mam to w dupceeeeeeee :kupa: :D
ale wydawało mi sie, że napisał to ironicznie. Jakos tak to
odebrałam. hahahah Pan Patryk napisał idealny cytat do sytuacji :D
"lubię duże perdle takie są najlepsze do tego C albo D i jest pięknie w kolanach mięknę fred i jego kulki za to robią się wieksze to jest silniejsze niż mięśnie "
no bo napisalas co myslisz i napisalas madrze
dlaczego zabłysnełam? Proszę o wytlumaczenie.
Jeśli chodzi o fotke um. niżej w komentarzach to trzeba przyznac ze masz gen ;)) PS do PaleZKarabina - ten koles to pajac który chyba leczy w ten sposób kompleksy, ale Ty po tym co napisalaś błysnęłaś jeszcze lepiej ;S
a ja siebie nie mam za jakas mega pieknosc i zdaje sobie sprawe z tego ze nie jestem idealnie sczupla ale caly czas cwicze i staram sie poprawic swoje cialo ;)
kolego
uwazam ze aby kogos oceniac nalezy samemu pokazac sie kim sie jest i jak sie wyglada nie sadzisz?
tłuszcz to ty masz w mózgu kolego. Pamiętaj kochanego ciałka nigdy za wiele...
W jej przypadku nie ma go ani za dużo ani za mało, czyli po mojemu- jest idealnie. Pokaż się, my ocenimy (pewnie zjedziemy przy okazji się pośmiejemy) a później miej czelność kogoś komentować.
no to moze po "kulturystycznemu" skoro tak chcesz - mase masz, nic wiecej... zrzuc ten tluszcz, zapisz sie na fit, pobiegaj lub cos innego to pogadamy ;]
ach oczywiscie ze Ciebie najbardziej :jezyk2:
ale mnie najbardziej? :mrgreen:
ja wszystkich kochusiam i wszystkich uwielbiam ^^
zadziorna? raczej po prostu szczera :)
ee ja Cie nie lubie i mnie irytujesz ? no coś Ty dlaczego by tak mialo byc ..:) ale cos w tym dziwnego jest bo zwrocilem uwage ze jestes zadziorna co do mojej osoby :P i tez mysle podobnie jak Ty ;>
a wlasnie przypomnialo mi sie... ladys ty tu pitu pitu ... A W ZARZE BYŁEŚ ?!?!?!?!?!
niee... fora mi sie nie pomylily... moja fotka jest bardzo zwiazana z kulturystyka :nie: nie widac tego ?
c'nie michal ? :d ma sie te 40 w lapie :mrgreen:
prudzia...chyba sie przejade do Ciebie w koncu:D
takie lapy...:D
ei,chyba Ci sie fora pomyliły xD
a co my się do niego przyczepiliśmy :D?
Biust cudny ;)
prosze sie odczepic od moje biusta
no mam wrazenie menez ze mnie nie lubisz i cie irytuje ^^
Wielki? Ogromny :D
te piersi to twój wielki atut ;)
menez a masz z tym jakis problem ? ;>HAHA TO ZABRZMIALO JAKBY MNIE DRESY ZACZEPIŁY NA OBCYM OSIEDLU -TAK MAM ROZNE PROBLEMY .
P.S. NIEZŁA KLATA :d
haha jaka minka :mrgreen:
gleba hahahahahhaha
dla mnie :calusek: :mrgreen: