18.07.2006
Kody poszły...
Z uwagi na ogromny entuzjazm związany z wprowadzeniem kodów obrazkowych przy logowaniu postanowiliśmy je usunąć. Będzie oczywiście coś w zamian, ale to na razie niespodzianka :)
Lubisz to?
