14.11.2007
Bana
Z radosnej korespondencji (oryginalna pisownia zachowana):
"hej mam pytanie a co to znaczy bana? z gory dziekuje za odpowiedz!!!!!"
"hej mam pytanie a co to znaczy bana? z gory dziekuje za odpowiedz!!!!!"
Lubisz to?
