Komentarze (5)
Konto usunięte
24 grudnia 2010
taki sobie ciekawe jaki silniczek
Konto usunięte
11 września 2010
brakuje zawieszenia ;) mi sie nie podoba. A p[od maska pewnie 1.4 ;)
Konto usunięte
10 września 2010
zajebisty tunin asterikxa w!%#$bana fura
sevo1992
7 września 2010
irmscher :D:D ciekawe co ma pod maska
Konto usunięte
7 września 2010
walnac inne fele i bedzie ok ;d zdecydowanie usunac te naklejki 'niby' sponsorow ;)