panowie - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

panowie

Czy zdarzyło wam się napisać normalną długą wiadomość do kobiety na fotce,a ona mimo że podglądała twój profil i przeczytała wiadomość nic wam nie odpisała?

Czemu one to robią?
Czy one lecą tylko na wygląd i czekają,ąż jakiś przystojniak 10/10 do nich napisze?
wiesz jak czytam długi tekst który widać ze facet nie pisał sam no to sorry ale pewnie zasada wklej kopiuj .wiec nie odpisuje
a jak napisze cos sam od siebie?
zależy co napiszesz
OralnaRozkosz:
Czy one lecą tylko na wygląd i czekają,ąż jakiś przystojniak 10/10 do nich napisze?

No.. Czekają na mnie :)
a wy to nie lecicie na wygląd???:ppp myślałby
kto:DDDD
Zawsze pisze szczerze co myślę staram się inteligentnie i na poziomie a nie odpisują bo jestem brzydal
Piszesz książkę że Ciekawią Cię takie odpowiedzi na takie durne pytania.
Odpisze to odpisze nie to nie ,mało ciekawe to jest dlaczego nie odpisała.
Gwałć entera, w Tak/Nie a napewno spodobasz się jakiejś lasce. Potem zagadaj krótko, ( Głupie "Hej śliczna :) ) bo czytać książki w 1 wiadomości mało kto by chciał i poczekaj czy odpisze, a potem wszystko zależy od Ciebie.
ja tak robię, bo mam duże ego
nie ma co sie dziwić, zazwyczaj tak dziewczyna otrzymuje kilkanaście takich wiadomości o praktycznie identycznej treści " ale jesteś ładna", "fajne zdjęcia" itd. a to że podgląda o niczym nie świadczy. sam mam kilka wejść naprawdę ładnych dziewczyn np 15 i co z tego
Aby dodać post, musisz się zalogować.