5 listopada 2014
Jak tam Fotkowicze ;p
Co sądzicie o związkach na odległość ? ;)
Czy takie związki mają szanse na długie przetrwanie czy nie ?
5 listopada 2014
to zależy jak mocne jest uczucie, ja jestem w zwiazku na odleglośc 8 miesiac ;) jeszcze 5 miesiecy
5 listopada 2014
Nie nie mają szans. Nie warto takie coś ciągnąć. Tylko potem są cierpienia. Chyba, że jesteś wstanie się przeprowadzić i zamieszkać razem. Wiadomo jeżeli się dogadujecie i macie lat tyle, aby zamieszkać razem to warto spróbować, ale jeżeli nie ma mowy o mieszkaniu razem to lepiej dać sobie spokój.
5 listopada 2014
Tylko szczera , prawdziwa , wierna miłość , przetrwa , taka zwycięży wszystko !
5 listopada 2014
Mają sens a nawet jeżeli coś po drodze nie wyjdzie to coś najpiękniejszego co człowiek przeżył...
5 listopada 2014
d4wid98 &
Często słyszę właśnie takie słowa jak napisałeś o tym mieszkaniu razem to że wtedy można próbować ale gdy nie będzie szans na zamieszkanie razem to nie ma co próbować. ;)
5 listopada 2014
Nie w dzisiejszych czasach.Kiedyś owszem 1100km.
5 listopada 2014
Ja byłam w związku na odległość przez rok . Było dobrze póki nie zaczęliśmy pracować obydwoje i skrocil się czas .. ale wierzę ,że prawdziwa miłość przetrwa wszystko :)
5 listopada 2014
Ale najlepiej ze swoją miłością być jak najbliżej , jak tylko się da , albo razem w jednym kierunku patrzycie albo wcale :)
5 listopada 2014
zgadzam się z koleżanką wyżej :D
5 listopada 2014
Jak dla mnie to ciężka próba czasu
5 listopada 2014
Moja takiej próby nie przerwała, trwała 5,5 roku... A postanowiliśmy wyjechać za granicę z tym że po wakacjach wróciła by dokończyć szkołę i w czerwcu przyjechac do mnie. Duzo rozmawialismy na skype ale to nie było juz to samo, taka oschła była coraz też rzadziej zaczeliśmy rozmawiać... Mieliśmy sie widywać co ok 2-3 mce ale..nie minęły 2 mce a porzuciła mnie dla innego kolesia. :)
Zgadzam się z powyższymi przedmówcami - jeśli miłość jest szczera i nie ma innych prioryteów - jak najbardziej ma szansę przetrwać ;) ale niestety męczące to jest..
5 listopada 2014
Dlatego jeśli jest to męczące , prawdziwa miłość sprawi , że jedna i druga osoba nie obejdzie się bez dźwięku bicia serca drugiej osoby i będzie chciała być tak blisko , że poczuje bicie serduszka i usłyszy ! :)
5 listopada 2014
Jesst to realne,tylko trzeba chcieć.
5 listopada 2014
ja twierdzę albo razem wyjechać albo wcale jak już to miesiąc, ale to max. Jeżeli uczucie jest silne to i tak po rozłące jedna osaba się zmienia. ja miałem tak po 2,5 miesiąca. Teraz pozostało tylko moje poświęcenie jeśli mocna kocham musiałem pozwolić odejść:(
5 listopada 2014
Jak się chce, to wszystko można
5 listopada 2014
Sądzę że w moim wieku to jest bez sensu.. Ja jeszcze wyjeżdżam do Niemiec kontakt tylko przez tel z kobietą. Jak bym miał pewność co do kobiety to w porządku, ale w tych czasach ciężko komukolwiek zaufać..
5 listopada 2014
Mogę się w tym wątku wypowiedzieć, bądź co bądź, doświadczenie w tym mam. Ile ich było? Hmm, 5. Czas ich trwania 3x 6miesięcy, 2x rok. We wszystkich główną rolę właśnie odgrywała odległość, tym że nie ma się drugiej osoby na codzień. W ostatnim rocznym związku, ze swoją drugą połówką spędzaliśmy 3-4 dni w tyg przy odległości 350km, gdzie są jeszcze studia i praca. Ale WIDOCZNIE to też za mało ;p
W takiej sytuacji jest wiele czynników, zdecydowanie na pierwszym jest siła miłości, czy jest się w stanie pokonać przeszkody. Jeżeli kocha się szczerze, i wie się że to jest ta osoba z którą się chce spędzić przyszłość, jeżeli to jest z obydwu stron - to jasne, ma sens taki związek. Dużo zależy od charakteru, zaufania czy też wierności? Wypowiadaliście się co do zamieszkania razem, u mnie taki plan się pojawił, do realizacji zabrakło 4 miesięcy. Byłem 'pierwszą' miłością i babie hormony uderzyły z czasem :D
Sens mojej całej wypociny jest taki: Zrobisz jak zechcesz, najwyżej po dupie i PORTFELU dostaniesz =D
6 listopada 2014
Wszystko można mieć tylko chęci.. Ja byłem w związku 2 lata na odległość i było fajnie jak się spotykaliśmy :)