Wiadomość...;) - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Wiadomość...;)

Już się kiedyś o to pytałem i zapytam jeszcze raz. Najśmieszniejsza wiadomość jaką tutaj dostałaś/dostałeś ;)
- :*
-:)
-Sex ?
-To jakaś joke :D
-Nie

To mnie chyba rozbawiło najbardziej w drugiej wiadomości pyta o sex :D
Szybszej dziewczyny w życiu nie widziałem,chyba chciała zaliczyć połowę facetów z fotki :)
E no ja aż takich hardów nie dostaje :) na szczęście :D
- ;**
- ;>
- chciałabyś się poznać?
- może ;)
- a jaka znajomość cię interesuje?
- koleżanka i kolega :)
- aha i nic więcej ?
- nic
- aha, to szkoda, pa.
Do dzisiaj ta konwersacja poprawia mi humor :-P
@Kaja181 napisał do ciebie porządny jakich mało ,a Ty go jeszcze splawilas . Jak takie relacje cię nie interesują to nie wnikam co chciałaś więcej.
@ImAFreak porządny jakich mało? Po czym to wnioskujesz? Po tym,że zaczął wiadomość od samych buziaków? Z miejsca liczył na związek? No nieźle.
Nie dostaję wiadomości ^^
ale bym Ci cipkę wylizał i wymasował mmmm

23 października 2014

najbardziej kretynskie i zalosne teksty ever! Glupich jak widac nie brakuje! :)
@Hazio20

Jasnowidz ;o
Buziaki symbolizują szukanie związku :lol2:
leże i kwiczę :lol2:
pyt. "golisz go"
"11 za 11?", myślałam, że nikt już się w to nie bawi
3/4 osób z tej całej fotki są to napaleńcy...i przeważnie brak im inteligencji i wyczucia stąd takie wiad
Kinga2277:
3/4 osób z tej całej fotki są to napaleńcy...i przeważnie brak im inteligencji i wyczucia stąd takie wiad


Popieram ;] nie, żebym był jakiś mega święty, ale w życiu bym do kogoś nie wypalił wprost z jakimś takim tekstem jak podajecie...^^^
:daładuj mi konto nie bądż taki
Jestem napaleńcem numer 1 Z tym że nienawidzę konwersacji drogą elektroniczną więc idę wyrywać dziewczyny na prawdę :D W klubie knajpie kinie czy też nawet w autobusie.
Aby dodać post, musisz się zalogować.