Co tu tak cicho? - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Co tu tak cicho?

Podejrzana sytuacja...
Po niedawnej eksplozji postów przyszła pora na implozję?
Piszcie coś nie po to jest kupowana gwiazda żeby sïę na niej nudzić :D
Piszemy cuś.
tak może po piszemy pozdrawiam
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrgggggggggggggghhhhhhhhhhhhhh może być? :)
Noooooooo :D
I o to mi chodziło xD
Jesteście wielcy, serce moje się raduje jak czytam treści tych poprostu ZNAKOMITYCH postów.
Powinno się je zapisać w Kronikach Dziejów bo niosą niezwykły przekaz :D
Dziękuję,też tak uważam:)
żal;D
po twoim profilowym stwierdziłem to samo :D
To zrób ciekawy wątek do dyskusji, o niczym trudno się piszę, to chyba niewykonalne
pisze*
Hah
Zrobienie ciekawego wątku jest trudne głównie z tego powodu iż trudno znaleźć osoby o takich samych zainteresowaniach :D
możemy popisać o ASG, dla mnie to jest ciekawe :D jak koleżanka lubi to możemy o tym pogaworzyć :D
Albo można porozmawiać o go; raczej mało kto gra w szachy, a co dopiero w to ;-P
Fetish:
to chyba niewykonalne
Bzdura
spójrz w lustro to po gadamy ha ha;D
Spadl snieg.
gdzie?nie widzę:)
Nic też jest.
MalyNarcyz:
Bzdura


No nie wydaje mi się, jak chcesz rozmawiać o niczym, biorąc to dosłownie? :D

DobraNadzieja:
Hah
Zrobienie ciekawego wątku jest trudne głównie z tego powodu iż trudno znaleźć osoby o takich samych zainteresowaniach :D
możemy popisać o ASG, dla mnie to jest ciekawe :D jak koleżanka lubi to możemy o tym pogaworzyć :D


Heh tak myślałam, ogólnie to bardzo chętnie, tylko tak sobie właśnie myślałam, że postawisz temat, który jest mi całkowicie obcy. Jeżeli to Cię interesuje to może dołącz do grup z podobnymi zainteresowaniami? Choć nie wiem czy tu takowa jest, albo może niedługo się ktoś znajdzie ;D
o... fetish, czym sobie zasłużyłam na cl? :woot:
ojjjjjjjjjjjjjjjj wszyscy milczą bo kredyty mają hihi
1 2
Aby dodać post, musisz się zalogować.