co sądzicie o Hot Spotach? wczoraj w Gdynii jedna fajna dziewczyna mnie wkręciła w to ale z racji tego że zaraz miałem skmke to musiałem lecieć i wygrałem 35 złotych :P sądzicie że można sporo na tym stracić? i czy ludzie którzy tam pracują to są normalnymi ludźmi czy takimi z wyrokami w sądach? :D
Hot Spoty (Mini Kasyna)
każda maszyna jest zaprogramowana na 5% wygranej z całego dochodu więc odpowiedz sobie sam pytanie :) /Od pracowników wymagane jest Oświadczenie o niekaralności :) Tyle w temacie.
Nie wiem jak tam to działa ale u mnie raczej ludzie na tym tracą kasę bo jak wygrywasz to zaczynasz częściej grać i większymi stawkami. Nie liczysz tego ile przegrasz tylko to ile wygrasz a bilans zawsze jest taki TY 0-1 HOTSPOT a co do ludzi to u mnie nie maja wyroków ale z nimi nie zaczyna się bo znam kilku co przy tym pracują :D
wiecie bo w sumie wpadłem w oko tej lasce myślała że jestem Hiszpanem heh :P ale jest zajęta przez jednego właśnie z tych pracowników tam w sumie też mi się spodobała ale niedawałem po sobie poznać mam zamiar tam częściej zaglądać i dlatego pytam :P
tak zapewne można sporo jak się w porę nie przestanie to 10 x35 twojej wygranej
a można tam się zadłużyć? oczywiście nawet jeśli się nie będzie od nikogo pożyczało?
Powiedz w jakim barze? Dla mnie maszyny to temat rzeka!
hot spot w gdynii
Ale gdzie dokladnie? W tunelu dworca , przed dworcem głownym ? tylko same maszyny czy bar też?
no w tunelu dworca gł. Wejscie do tunelu odMorskiej. To same maszyny
wygrales 35 zł idź je wrzuć teraz to je stracisz proste :) więc zapomnij o graniu na slotach jeżeli nie chcesz popaść w nałóg elo
He he to wiem o jaką dziewczynę ci nawet chodzi. Tam akurat słabo z wygranymi.A sporo mozna utopic. lepiej na przeciwko dworca w expresso albo w mini barze.
a co znasz Jagode ztamtad? Ona taka miła dla każdego jest czy jak?
Nie wiem jak teraz maszyny ale sprzed 10 lat byly ustawiane 80/20 i da sie wygrac ale trzeba to traktować jako prace, dodatkowe zajecie. Ja akurat prowadzilem bar z maszynami, jak jakiś jełop wrzucil w maszyne 1000 zl, czekalem az straci wszystko wrzucalem 20 zł i wyciagalem 200. Koniec gry czekalem na nastepnego debila. Byli ludzie ktorzy 10 godzin dziennie pili tylko cherbate i czekali az ktoś wrzuci.
Wychodzi na to że jak ktoś gra z rozsadkiem to da rade wygrać :)
Da sie ale musisz poświecić duzo czasu na obserwacje lub zaprzyjaznić sie z Panią która tych maszyn pilnuje i bedzie Ci dawać cynk ile i do której maszyny poszło.
Aby dodać post, musisz się zalogować.