A Wy co o tym sądzicie, jakie jest Wasze zdanie? ;)
:D
:D
:D było śmieszne z początku, rzygam z nadmiaru
Ale ta cebula to kwitnie w Tobie mam rozumieć tak ?
Opanujcie się, temat jest podany wyżej. Trochę z niego schodzicie.
Nie bierz wszystkiego do siebie. Wszystko będzie łatwiejsze.