Jest jakaś osoba, która nie jest zainteresowana miłością/seksem, a zwyczajnie normalną rozmową na poziomie bez głębszych fascynacji? ;)
Poszukiwanie bezinteresownych ;d
Jest ;)
Jestem
Nie piszcie tutaj, tylko zachęćcie ją do rozmowy pisząc coś Ciekawego w prywatnej wiadomości. Lepsze to niż napisanie słowa "Jestem", "Jest" i czekanie aż koleżanka pierwsza się odezwie :) Nie tego oczekiwała :p
Nie piszcie tutaj, tylko zachęćcie ją do rozmowy pisząc coś Ciekawego w prywatnej wiadomości. Lepsze to niż napisanie słowa "Jestem", "Jest" i czekanie aż koleżanka pierwsza się odezwie :) Nie tego oczekiwała :p
Gratki, gdybym miała dałabym Ci za to nobla. Myślący facet :)
Niestety, nawet myślący facet potrafi myśleć w większości o seksie i tego oczekuje zakładając konto na fotce, dlatego nie dostałaś wiadomości ode mnie. :) W przeciwnym wypadku, gdybym brał sobie portal fotka.pl na serio to chętnie bym Cię poznał. Powodzenia w poszukiwaniach i miłego dnia życzę :*
ZioomBel21 Napisałem "jest;)" ale nie z myślą czy nadzieją,że iela napisze do mnie i nie oczekiwałem tego,zrobiłem tylko po to żeby pokazać,że są tu jeszcze osoby nie myślące tylko o jednym czy szukające sobie drugiej połówki,gdybym miał akurat chęć popisać to bym zrobił tak jak Ty napisałeś. Miłego dnia,Pozdrawiam :)
W takim razie się myliłem :) Pozdro.
patrząc na Ciebie nie jestem zainteresowany miłością a tym bardziej seksem ;)
Proste pytanie - prosta odpowiedź... bez głębszych fascynacji. A tu juz noble rozdają. Pokojowe czy naukowe? Na takich forach to sobie można pogadać... nie ma to jak usiąść w barze przy piwie poopowiadac a nie jakieś puste suche zdania pisane na komputerze bez krzty emocji czytać... pewnie już co poniektórzy zapomnieli jak to jest. Teraz tylkp facebooki i jakieś inne gówna. Lepiej 5 godzin klepac na fejsie niz 2 godziny posiedzieć i pogadać... do czego to wazystko dąży...
patrząc na Ciebie nie jestem zainteresowany miłością a tym bardziej seksem ;)
Skoro masz obiekcje do bezpodstawnego obrażania, to ja mogę stwierdzić, że również kijem bym Cię nie tknęła, bo wybacz nie lubię AKTUALNYCH ''mężczyzn'' ;) Widać Twoje ambicje, pewnie kolejny który wyrywa laski na fotce, bo nie ma lepszych wartości. ;]
Z fartem chłopczyku :))
bartholomewoconnor dobrze gadasz :D ale w takim razie co ty tutaj robisz ?? Ps. Ze mna tez mozna pogadac bezinteresownie. Pozdrawiam
Sieć jest w porządku - jeśli osoba nie ma o czym pisać to i zapewne nie będzie o czym rozmawiać. Z czasem także różnie bywa bo w końcu praca, nauka i inne takie bywają skutecznymi przeszkadzajkami we frywolnym życiu.
Gabrysiu ja uważam ze raczej bez sensu zaczynać coś co do niczego nie prowadzi, chetnie bym z Tobą popisał ale z góry załozyłaś ze nie bedzie ''głębszej fascynacji'' czyli nie zostaniemy znajomymi, nie zaprzyjaznimy sie, nie zakochamy itd nie zrobimy nic... Chyba ze szukasz tulko możliwości wygadania sie... ale niestety psychoterapeuta bierze duża kase za wysłuchanie...
Aby dodać post, musisz się zalogować.