Czy miłosc wirtualna istnieje? - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Czy miłosc wirtualna istnieje?

Czy można sie zakochać przez internet ?
Co sądzicie na ten temat ?
oczywiście,zakochać można się wszędzie,byle by było w kim!
Teoretycznie można, praktycznie to już kwestia indywidualna. Lepiej spotkać się w rzeczywistości :)
Taaaaa xD
raczej nie poznać kogoś przez internet można, ale zakochać to się można tylko w realu. Można na przykład poznać jakąś osobę poznać przez internet, a potem się z nią umówić na randkę w realu. Po prostu trzeba zobaczyć jakie wrażenie ta osoba po sobie zostawi. Rozmowa twarzą w twarz to nie to samo co widzieć kogoś przez kamerkę, albo pisząc z nią. Takie moje zdanie :). Pozdrawiam :)
Teressa:
Czy można sie zakochać przez internet ?

Zadaj sama sobie to pytanie, dobrze przemyśl, odpowiedz bedziesz znać :)
Teressa:
Czy można sie zakochać przez internet ?

Zauroczyć się można, owszem - przy intensywnej konwersacji powstaje jakaś więź emocjonalna.
Jednak słowo miłość tu nie pasuje.|W głowie rodzi sie wiele odczuć, fantazja "pracuje". Tylko, że to się dzieje w umyśle/głowie.
Uczucie między dwoma osobami jak poprzednicy wspomnieli, powinno mieć swój finał w realnym świecie. Jeżeli z takiej znajomości zrodziłby się związek, można wtedy by to nazwać miłością. Wirtualną, kiedy porozumiewano by się również przy pomocy internetowych komunikatorów.
Mozna, wszystko mozna.
Istnieje :) Miłość to miłość.
Młość wirtualne ? a co to takiego ? smiechu warte moze jeszce sex prze internet masakra
trudno powiedzieć :) poznałam chłopaka na fotce, okazało się, że jest z mojego miasta i związek trwał 3 lata z kawałkiem,
więc teoretycznie jest to możliwe...
ale tylko jeśli w grę wchodzą spotkania w realu :ssh:
Podpisuję się pod wszystkim, co napisała esquilo bo przypomina to moje osobiste doświadczenia ;-)

Ze swojej strony powiem, że Internet to tylko/aż środek do nawiązania kontaktu; celem powinno być doprowadzenie do takiej sytuacji, aby takie osoby (o ile na żywo sobie "przypasują" co nie zawsze ma miejsce; choć przyjaciółmi też można zostać co nie każdego zadowala hehe), nie musiały ratować się taką techniką jak związek na odległość!

Oczywiście sama fascynacja daną osobą (czy też jej wyobrażeniem) żadną miłością nie jest. Moim nieskromnym zdaniem prawdziwe więzy emocjonalne buduje się długo i cierpliwie. Tylko takie mogą przetrwać próbę czasu, a nie jakieś tam instant zauroczenie przez kopnięcie prądem z kompa; czy też szprycowanie swojego serca samą chemią, niezdrowe to takie :-P
Moim zdaniem jest taka opcja tylko że pierw się zauraczasz a później dopiero doznajesz miłości, chociaż są tacy ludzie którzy nie muszą pierw sie zauraczać w kimś tylko odrazu sie kochają.
W dzisiejszych czasach można prawie wszystko,zwłaszcza w internecie,więc czemu też nie można się zakochać? Może to za mało dla niektórych osób by nazwać to miłością,ale z czasem może będzie coś więcej gdy dojdzie do spotkania w rzeczywistości.
kocurek01:
Młość wirtualne ? a co to takiego ? smiechu warte moze jeszce sex prze internet masakra


Fakt.
zakochać się przez internet ?? i nie dać się ponieść fantazji uczuć?? i nie odpowiedzieć sobie samemu czy to miłość ?? to jedynie pogrążanie włanej osoby w kolejne kompleksy. miłość to nie pytanie być czy nie być. to pragnienie duszy mie ograniczone ciałem . a spotkanie to tylko kwestia czasu po prostu w takim wypadku
Zgadzam się z koleżanką
Według mnie można :) Ale wiadomo że lepiej spotkać się w realu normalnie. ;)
Aby dodać post, musisz się zalogować.