popisze ktoś na priv?
pisać
Zależy o czym :D
zależy z kim
Skoro ostatnio nikt nie pisał to po co znów taki sam wątek ? o.O
Chętnie popiszę.
@popiolusmak
a co Cie to k* obchodzi?
a co Cie to k* obchodzi?
tak mogę popisać
A żebyś wiedział że mnie to obchodzi ;) bo zaśmieca mi powiadomienia ;)
nie mogę
a gdzie masz szyję ? :v
Aby dodać post, musisz się zalogować.