aby przeżyć? Gdy na każdym kroku ktoś próbuje nam podłożyć świnie.
jak żyć,
Nikt nie powiedział,że będzie łatwo, lekko i przyjemnie. Bardzo pomaga obecność ludzi życzliwych.
umrzeć
Stoya-pytanie było o życie! nie o śmierć.
krótko :)
Poprostu jak już "podłożą Ci świnię pod nogi" przypomnij sobie nutę z filmu Rocky i pokaż im, że nic nie jest w stanie pokrzyżować Twoich planów.
Każdy powinien odnaleźć siebie w życiu i to chyba najważniejsze. Pół zwycięstwa, a "świnie" będzie każdy zawsze podkładał ;p
Z życzliwym osobami to też ciężko w dzisiejszych czasach, niby coś tam pomogą, są wsparciem a tak naprawdę tylko czekają na potknięcie i szyderczo się śmieją.
Może czas aby zmienić towarzystwo ?
Gdy na każdym kroku ktoś próbuje nam podłożyć świnie.
lać po mordzie gdy trzeba i bez ostrzeżenia. to chyba jedyny dobry sposób by odreagować emocje w tych obślizłych czasach. im bardziej będziesz milszy i uczciwszy dla ludzi to tym bardziej będą chcieli z człowieka zedrzeć skórę.
Z życzliwym osobami to też ciężko w dzisiejszych czasach, niby coś tam pomogą, są wsparciem a tak naprawdę tylko czekają na potknięcie i szyderczo się śmieją.
Czyli świadczy o tym że nie są życzliwi :)
wiesz żyć trzeba ale też przyjdzie z czasem kolej i na życzliwych ale trzeba zachować pewien umiar w pomocy innym żeby się za bardzo nie przyzwyczaili
Mrukowski- to by trzeba prawie wszystkich lać po mordzie, skąd tyle sił na to wziąść ;)
rani15- na pomoc to reż trzeba sobie zasłużyć, wszystko ma swoje granice
rani15- na pomoc to reż trzeba sobie zasłużyć, wszystko ma swoje granice
kolega z góry ma racje
Trzeba dobierać przyjaciół a nie wrogów ;)
Trzeba dobierać przyjaciół a nie wrogów ;)
"Trzymaj przyjaciół blisko , ale wrogów najbliżej"
Dodatkowo:
Przypomniał mi się fajny stary cytat od Dr.Kelso z Scrubs
https://www.youtube.com/watch?v=89xUz9fZBXA
Trzeba dobierać przyjaciół a nie wrogów ;)
niby racja, ale to i tak zawsze wychodzi w praniu, nigdy nie wiada na kogo się trafi
kroku ktoś próbuje nam podłożyć świnie.
mi ktoś dzika podłożył ostatnio
To pewnie mocno bolało ;)
Aby dodać post, musisz się zalogować.