Inteligeeeentni - gdzie jesteście?! - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Inteligeeeentni - gdzie jesteście?!

Pogadam z kimś inteligentnym, proszę. Brakuje mi tego. Na tym portalu się odmóżdżam... czasami :D
to pisz ;)
fajna sprawa czasami stac sie glupim, nic Cb wtedy nie rusza;)
Haha, niestety zdarza się. :D
Ale na dłuższą metę nie idzie tak funkcjonować... A rzeczywiście bardzo mało tutaj ludzi, którzy mają coś sensownego do powiedzenia.
Czemu wam brakuje rozmowy z osobą na poziomie
teraz coś dla inteligentnych: czym różni się blondynka od kaczki?
na pewno jesteś inteligentna ?
hmm?
Jak Ci jest tu źle to wiesz gdzie się usuwa profil ?
Może na jakimś innym portalu są mądrzejsi ? :)
Panowie spokojnie,po co te nerwy,kolezanka potrzebuje moze rozmowy
Nie jest mi źle, nigdzie tego nie napisałam ;) Stwierdzam fakt - nie moja wina że nie lecę na proste słówka, erotyczne rozmowy i brak ogarnięcia ;d
inteligentnych nie ma i tyle ;d
Mobster28:
teraz coś dla inteligentnych: czym różni się blondynka od kaczki?

Tym, że blondynka jest człowiekiem. Co prawda, co raz częściej ludzie zachowują się jak zwięrzęta, ale takie porównywanie moim zdaniem jest niewłaściwe.
Powinieneś się zapytać czym różni się człowiek od kaczki. To, że blondynka jest głupia to tylko stereotyp. Kolor włosów nie ma nic wspólnego z wartością człowieka.
" Ci którzy mają coś do powiedzenia, na ogół są małomówni. Reszta pieprzy jak natchniona. "
Czy jest tutaj ktoś normalny? ;P
DupaSzatana masz racje. Ale z drugiej strony kolega nie wymyślił tego durnego kawału,błąd że przytoczył. Zależy pod jakim katem się patrzy
nie, wszyscy są popier**leni xD
Każdy człowiek jest inteligentny, nie wszyscy są natomiast mądrzy.
1 2 3 4
Aby dodać post, musisz się zalogować.