Coraz więcej tworzy się związków typu lesbijki, geje. Czy potraficie akceptować taką rzecz, czy raczej jesteście homofobami ??
Czy przeszkadza Wam to jak okazują sobie publicznie uczucia ?? Czy sądzicie, że dzieci adoptowane przez homoseksualistów mają szanse być "normalne" ??
Czy przeszkadza Wam to jak okazują sobie publicznie uczucia ?? Czy sądzicie, że dzieci adoptowane przez homoseksualistów mają szanse być "normalne" ??