Tolerancja. - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Tolerancja.

Coraz więcej tworzy się związków typu lesbijki, geje. Czy potraficie akceptować taką rzecz, czy raczej jesteście homofobami ??
Czy przeszkadza Wam to jak okazują sobie publicznie uczucia ?? Czy sądzicie, że dzieci adoptowane przez homoseksualistów mają szanse być "normalne" ??
Homofobia to tylko wymyślone pojęcie żeby robić z "innych" wielce pokrzywdzonych i wzbudzić litość
wszelakie odmienności są mi obojętne
Tolerancja tak. Nie interesuje mnie kto kogo bzyka w co sie przebiera itd... jego sprawa. Ale niektórzy mylą tolerancje z promocją. Chcesz swojego synka ubierać w sukienki i i wysyłać do szkoły ok, dla mnie jest to chore ale ok, nic mi do tego - ale nie rządaj bym mojemu dziecku wtłaczał do glowy ze to normalne!!! Niedlugo dojdzie do tego ze jak para hetero zacznie sie bzykać na rynku w srodku dnia to czeka ich cieżkie wiezienie - a jesli to zrobią geye to najpierw nikt ich nie ruszy bo to atak na mniejszości sexualne a potem staną sie celebrytami bo tacy odważni i sie ujawnili.
Toleruję dopóki nie staną mi przed oczami i nie zaczną seksu uprawiać. Niech to robią, ale niech moje oczy tego nie widzą. Jestem wychowana na normalnych zasadach rodzinnych = chłopak + dziewczyna = normalna rodzinna. Niech się kochają, ale niech nie każą innym ludziom to samo robić (wmawiać, że to normalne) i przede wszystkim przykro mi ale nie akceptuję dziecka u homo. Bez przesady. Dwie mamusie, dwa tatusie? No fuckin way.
Dwie mamusie niestety nie maja problemow z dzieckiem, wystarczy ze zdobędą troche nasienia... I wtedy jest to samotna matka która ma tak małe dochody ze musi mieszkać z przyjaciółką bo brakuje na czynsz....
Tolerancji brak :) Hetero i tylko hetero. Gejów i lesb nie toleruje.
Yurima:
Czy potraficie akceptować taką rzecz
To nie jest rzecz.
Yurima:
Czy przeszkadza Wam to jak okazują sobie publicznie uczucia ?
Tak, przeszkadza.
Powód jest prosty- patrzą na to małe dzieci, które dorastają i uczą się od ludzi. Później taka małą dziewczynka z drugą całuje sie w piaskownicy na oczach matek:
"córciu, nie wolno tak robić" - "ale dwie panie tak robiły". :ssh:
Yurima:
Czy sądzicie, że dzieci adoptowane przez homoseksualistów mają szanse być "normalne" ??
Wszystko zależy od wychowania.
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziecko z takiego domu gdzie rolę matki bądź ojca pełnią dwie osoby, w dodatku tej samej płci- będzie gnębione przez swoich rówieśników, z powodu opiekunów. Zawsze będzie spostrzegany/a inaczej niż reszta osób, w końcu wychowany/a został/a przez taką a nie inną parę.

Nie mam nic do homoseksualistów.. Każdy ma prawo do szczęścia, jakkolwiek te słowo interpretują.
Jednakże twierdzę, iż:
Prawdziwa rodzina- chłopak i dziewczyna.
Niech sobie tworzą takie związki, tylko bez możliwości adoptowania dziecka, chyba że są cudotworcami i sami sobie je zrobią ;) A okazywać większe uczucie to se mogą w domu, żeby głównie nie zgarszać najmłodszego pokolenia, mimo że jest to nie smaczne.
Tolerancja tak,to jest ich życie i niech żyją sobie po swojemu,mają do tego prawo,ja mam swoje życie i nie wtrącam się do życia innych i oczekuje tego samego.Co do okazywania uczuć publicznie przez takie osoby to jestem na nie,bo patrzą na to małe dzieci i później rodzice tych dzieci mogą mieć problem(tak jak napisała Aleksandra),adopcji jestem przeciwny,czemu? Bo później takie dziecko może być gnębione przez rówieśników,którzy zamienią życie temu dziecku w piekło(wyzwiska,pobicia,a może posunie się do samobójstwa bo sobie z tym nie poradzi?) Wolę związki hetero i tak tworzyć rodzinę ;)
Yurima:
Czy przeszkadza Wam to jak okazują sobie publicznie uczucia

tak.
Yurima:
Czy sądzicie, że dzieci adoptowane przez homoseksualistów mają szanse być "normalne" ??

zaraz rzygnę.
Aby dodać post, musisz się zalogować.