kto popisze?
pisać
hehehehe
>http://www.fotka.pl/czat/
zajrzyj tam :)
zajrzyj tam :)
No każdy coś pisze :)
nikt.
rtgfdosgsdpogvapdsf'fdgmva'd'adfb'fabm,fab,fab,af może być?:)
chyba nikt :(
ok :O
Nie. Post bez sensu i nie na temat.rtgfdosgsdpogvapdsf'fdgmva'd'adfb'fabm,fab,fab,af może być?:)
rtgfdosgsdpogvapdsf'fdgmva'd'adfb'fabm,fab,fab,af może być?:)
Widze tam ukryte "fab fab"
heh;)
pisać-umieszczać tekst na jakimś materiale,przekazywać jakieś informacje za pomocą pisma,tworzyć
grzegorz, dziękujemy za wyjaśnienie
Ja moge, why not.
Witam co tam uwas
Aby dodać post, musisz się zalogować.