Za oknem coraz bardziej szaro, deszczowo, chłodniejszy klimat, nic się nie chcę, mimo pracy obowiązków. Małe wprowadzenie w jesienną chandrę. Jak sobie z tym radzicie ?? :)
Jesienny klimat.
Kolejne pytanie: Jak z tego korzystac? q_q
Przyzwyczajać się :) Jesień też jest piękna :)
jakoś nie odczuwam tej jesieni, nadal jest dość ciepło (nawet wieczorami)
Praca, praca, i praca, dzisiaj 12,5 h... :P
Oj tam napijmy sie...
Nie mam już czasu by myśleć o takich rzeczach (ale mam na zajrzenie tutaj, no raz można heh) bo postanowiłem zainwestować we własny rozwój, od gier planszowych po treningi fizyczne... i wszystko na raz w ramach terapii szokowej na chandroozwierza :D
on rana do wieczora siedzieć na fotce.
Jak koleżanka w temacie napisała jesienny klimat to mi się skojarzył "weselny klimat" Agi K.
Najwazniejsze nie brac do glowy. Trzeca zrozumiec i przyzwyczaic sie do 4 por roku, a nie ciagle narzekac. Tak musi byc i tyle. Pozdrawiam! ;-)
Normalnie ;D Zacząłem biegać na spokojnie 2km dziennie. Dobra muzyka i humor też dobry :)
Odpowiednio.Jak sobie z tym radzicie
Aby dodać post, musisz się zalogować.