Poznam porządnego, uczciwego i bla bla bla... MĘŻCZYZNĘ z woj. opolskiego i okolic :D :P
Także tego.
Wątek zamknięty
No to się nie łapię :D na to ostatnie... xD
może załóżcie wspólny wątek poszukiwaczy miłości, czy coś...
A kto napisał , że szuka miłości?? Tylko o miłe towarzystwo chodzi-jak zrozumiałam.
może załóżcie wspólny wątek poszukiwaczy miłości, czy coś...
Więcej empatii ;)
a moze forum randka?
xoxo
xoxo
hmm A mi przydała by sie dziewczyna z prawkiem by odwioziła mnie z imprez do domu :P POZDRAWIAM xddd
Do Opola mam jakieś 100 km
w sieci ? powodzenia
Wątek zamknięty — nie można dodawać postów.