Poznam miłą dziewczynę z okolic Warszawy która nie robi ludzi w chu**. Dziękuję
Poznam
Wątek zamknięty
wybierz mnie !
Przykro mi nie jesteś dziewczyna :) chyba ze gender to sorry
przykro mi, kolego... wszystkie baby to wredne s:cenzura:ki
dzisiaj się o tym doskonale przekonałem... :(
Tutaj jest tak, że napisze dajmy 100 dziewczyn 10 bedzie spoko i 1 z nich ci wyjdzie
nie prawda nie kazda do jednego wora sie daje i wkurza mnie jak ktos tak pisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to straszne, boże
co się dzieje z tymi dziewuchami?!
co się dzieje z tymi dziewuchami?!
a co zgwalcila cie?;P
Post został usunięty przez moderatora.
a Ty taki piekny ze laski tu szukasz :D
niech szuka może coś znajdzie powodzenia
Chłopie moim zdaniem wyjście w miasto jest lepsze nie sądzisz ? , albo rozejrzyj się wokół bo być może jest ktoś kto coś do ciebie czuje lecz się wstydzi to okazać :P pozdrawiam
@IntoX Kurde ale ty komentarze odwalasz :D Riposty jedna za drugą lol!
Tracę wiarę w ludzi czytając owe komentarze na poziomie ;)
Wątek zamknięty — nie można dodawać postów.