Racjonalnie w dzisiejszych czasach nie ma szans , każdy jednak ma swój punkt widzenia , to zależy jak daleko spadły te 2 gwiazdy ;)
Miłość na odległość
Oczywiście, że może przetrwać ale nie dłużej niż przez 2 lata 3 miesiące i 1 tydzień i 5 dni. Pozdrawiam :)
Nawet odleglosc rzedu 30 km przekreśla związek jesli nie ma ustalonych zasad co dalej. Ile ma trwać to ''na odleglosc'' - pół roczna delegacja, zamieszkamy razem jak znajde mieszkanie? Ile poł roku, rok, 5 lat? Co ile sie widujemy? Co 5 dni co miesiać, co pól roku? Co innego jak po 5 latach razem jest roczna rozłaka, a co innego jesli sie poznaje kogoś kto mieszka daleko, spotkana kilkugodzinne raz w miesiacu... niby mozna , ale jak w koncu zamieszkaja razem to okaze sie ze w zyciu codziennym to inna osoba niz na ''randkach''
Tez uważam, ze milosc na odległość ma szanse przetrwać. Kazda milosc ma szanse. Głównie to zalezy od charakterow tych dwojga. Nigdy nie mow nigdy..
Nie ma szans. Wierność i szczerość nie wystarczy z czasem znudzi się im czekanie na siebie. :)
Moim zdaniem zależy to od podejścia osób które są w takim związku :) Taki związek nie ma szans przetrwać tak samo jak i posiada te szanse ;) sam znam osobę która jest w takim związki i już są ze sobą kilka miesięcy odwiedzają się w weekendy i nie tylko i nie widać ich końca ;)
Ma szanse przetrwania lecz nie z poziomu fizycznego tylko duchowego .Pozdrawiam.
Aby dodać post, musisz się zalogować.