Kieruje pytanie w szczególności do osób, które na nią cierpia. Jak sobie z tym radzicie? Czy znacie jakieś dobre i sprawdzone sposoby na to ? (Temat z przymrozeniem oka ;) Pozdrawiam fotkowicze .
Bezsennosc.
sex jest dobry albo alkohol
roli, biegaj itp. żeby był wysiłek duży to padniesz wieczorem jak mucha ;)
należy odstawić fetę
należy odstawić fetę
..albo więcej jej brać, by ta noc była dłuższa :ziober2:
Jak pisano wczesniej, najlepszy jest sex:d
Przeważnie po seksie pierwszy pada facet ;-)
ciepłe mliko i pod pierzyne :-P
Zobacz profil Yurima na Fotka.pl
Yurima
minutę temu
Przeważnie po seksie pierwszy pada facet ;-)
nie zawsze
Yurima
minutę temu
Przeważnie po seksie pierwszy pada facet ;-)
nie zawsze
No tak ,nie ma to jak fakt poparty na konkretnym argumencie :D
traf na odpowiedniego faceta a i po wszystkim utuli cie do snu a z rana kawe przyniesie
Kurcze jest problem, nie pije kawy :/
no to herbata kakao mleko duzy wybor
Aaa idę spać, dobranoc Wszystkim! :D
Szczerze?
Od dawna nad tym pracuję...
Efekty?
Takie jak widać ;D
Od dawna nad tym pracuję...
Efekty?
Takie jak widać ;D
jointy ;)
"Badacze skanowali mózgi mężczyzn tuż przed, w trakcie i zaraz po orgazmie. Okazało się, że w apogeum miłosnych uniesień kora mózgowa, czyli ta struktura mózgu, która odpowiada za myślenie, po prostu się wyłącza. Można więc powiedzieć, że w momencie orgazmu mężczyźni są zupełnie bezmyślni.
Chwilę później płaty skroniowe i ciało migdałowate wysyła do pozostałych rejonów mózgu powiadomienie - "Bzzzz! Doszło do orgazmu, robota wykonana. uprzejmie prosimy o wyłączenie się i natychmiastową likwidację wszelkiego popędu!". Większość struktur naszego centrum dowodzenia postępuje zgodnie z procedurą.
Co ciekawe, w tym samym momencie mózg wydziela oksytocynę i serotoninę. Obie substancje wpływają na samopoczucie, wyzwalając wrażenie spełnienia i euforii. Obie mają jednak też działanie usypiające. To zdaje się usprawiedliwiać mężczyzn, którzy po seksie wolą uciąć sobie drzemkę zamiast wspólnie rozwiązywać problemy, rozmawiać o wzajemnych uczuciach i planować remont sypialni." - to, że faceci padają po seksie 1 jest potwierdzone badaniami Kierowco Kosiarki :P
Też cierpię na bezsenność no i mały problem, bo ja sobie z nią kompletnie nie radzę ;/
Chwilę później płaty skroniowe i ciało migdałowate wysyła do pozostałych rejonów mózgu powiadomienie - "Bzzzz! Doszło do orgazmu, robota wykonana. uprzejmie prosimy o wyłączenie się i natychmiastową likwidację wszelkiego popędu!". Większość struktur naszego centrum dowodzenia postępuje zgodnie z procedurą.
Co ciekawe, w tym samym momencie mózg wydziela oksytocynę i serotoninę. Obie substancje wpływają na samopoczucie, wyzwalając wrażenie spełnienia i euforii. Obie mają jednak też działanie usypiające. To zdaje się usprawiedliwiać mężczyzn, którzy po seksie wolą uciąć sobie drzemkę zamiast wspólnie rozwiązywać problemy, rozmawiać o wzajemnych uczuciach i planować remont sypialni." - to, że faceci padają po seksie 1 jest potwierdzone badaniami Kierowco Kosiarki :P
Też cierpię na bezsenność no i mały problem, bo ja sobie z nią kompletnie nie radzę ;/
idz ogladac jakis nudny film to zasniesz :)
wypij piwko albo dwa, bo to zamulacz i kłopot z głowy :)
Alkohol to raczej zła droga, na dłuższą metę sam jest przyczyną bezsenności. Wysiłek fizyczny przed snem też niewskazany ;-) wstawać w miarę wcześnie, przepracować dzień cały, odstawić troski na jutro, ciepłe mleczko - powinno pomóc :-D
Aby dodać post, musisz się zalogować.