Wladza na forum! - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Wladza na forum!

Wątek zamknięty
Oswiadczam, ze to jacy ludzie sa brani na stanowisko modow i moderuja czat to parodia! Bany leca za kazda pierdołe, no chyba, ze zna sie moda to przeciez jest sie ponad ;) wku**ia to strasznie i teraz to mam w dupie Was i ten caly portal, niektorym wladza uderzyla tutaj do glowy. Mozecie mnie banowac, bo fotka zeszla na psy przez ostatnie lata strasznie :) ale na drugi raz bierzcie na modow ludzi bez kołka w dupie ;) pozdrawiam
PączeG :zakochany:
lIlIlIlIIlIlIlIl:
Bany leca za kazda pierdołe, no chyba, ze zna sie moda
dobrze gada
wow, ale pojechaleś IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII... Ja tem czat tylko podczytuję , czasami cos napiszę, więc sie nie wypowiadam...
no bo juz mi obojetnie czy mnie zbanuja calkowicie czy nie.. po prostu to co sie wyrabia na czacie to jest karygodne, grupa ludzi wzajemnie sobie lizaca dupy traktujaca reszte jak gorsza kategorie..
lIlIlIlIIlIlIlIl:
Bany leca za kazda pierdołe

Bany nie polecą za nic. Skoro narusza się regulamin to trzeba liczyć się z konsekwencjami, proste.
mylisz sie kochana ;) ale nawet nie ma szansy porozmawiac z osoba taka, do tego nawet nie wiem kto mnie zbanowal :) a nie bede czekal godzine i szukal pozniej tej osoby na czacie :) niech korzystaja, ze chociaz na fotce sa kims i cos znacza :) szkoda, ze jak "znajomi" tych modow naruszaja regulamin, to sie nie musza liczyc z konsekwencjami :) nawet na glupiej fotce trzeba miec plecy :)
Tak z dupy dostaleś bana, czy coś zrobiłeś, co mogło minimalnie sprowokować modów? ;)
najzabawniejsze jest to ze jak piszemy z wielkich liter to sa bany parodia
a ja się z tym nie zgadzam jeżeli ktoś wstawi Ci bana to powinien poinformować za co nie można wstawić komuś bana za nic, od tak po prostu bo mi sie nie podoba jest to nie zgodne z regulaminem i z prawami użytkownika każdy taki ban który nie ma jawnych podstaw naruszenia regulaminu powinneś zgłosić do właściciela strony
napisalem tekst jednego kawalka, ktory brzmial mniej wiecej tak: "Jebem na to, jebem jebem jebem na to" :) ale zawsze jest okazja, zeby sie o cos przyczepic :)

https://www.youtube.com/watch?v=Z2Y30NNTQ0Y
Może.. ktoś to odebrał jako przekleństwo?
@Nullizmatyk
no zalezy jeszcze jak dobrze znasz moda, bo jesli dobrze, to mozesz pisac wielkimi :) btw props za nick, lubie 3W :)

@Pako1989
no wlasnie a tutaj nawet nie mam informacji kto mi go dal, po prostu wyskakuje ban na godzine i nie moge nic z tym zrobic..
@crosby
a ludzie tak dobrze tutaj znaja slowacki ? a powiem CI, ze mozna to przetlumaczyc rowniez jako "pieprzyc to" ew "mam to w dupie"... uwazasz, ze gdybym tak napisal po polsku to bym dostal bana?
zreszta to nie moj problem jak to ktos odebral, jesli nie ma stuprocentowej pewnosci co do popelnienia przezemnie wykroczenia i zlamania regulaminu, nie ma prawa mi dac bana i tyle.. nieobchodzi mnie jak on to osobiscie odbiera..
możesz po prostu starasz sie o taką informacje ponieważ nie powinny one być utajnione i wymagasz o ukaranie osoby która wstawiła Ci bana bez podstaw to jest twoje prawo powinneś troszke o tym pooczytać. Po za tym zanim zaczniecie pisać wogóle coś polecam zaznajonić się z regulaminem dogłebnie i czytać go ze zrozumieniem. W końcu jak podpisujesz umowe to warto przeczytać to co tam pisze a regulamin jest takim rodzajem umowy
ale ja nie bede tracil czasu na doszukiwanie sie tej osoby, wyrazilem swoje zdanie w pierwszym poscie, napisalem co chcialem napisac i tyle ;) ten portal nie jest az tak wartosciowy, zeby mi zalezalo byciu jego uzytkownikiem :)
Trochę o regulaminie. :
5. Zabrania się zamieszczania na forum awatarów wulgarnych, erotycznych oraz wszystkich innych,
które są niezgodne z regulaminem serwisu.
7. Zabrania się wstawiania treści erotycznych, brutalnych lub w jakikolwiek sposób niezgodnych z
polskim prawem.
@crosby co to ma do mojej wypowiedzi na czacie?
To, ze jak napisałeś, cytuje : ""Jebem na to, jebem jebem jebem na to", mogło sie to zaliczać do regulaminu.
@crosby te dwa punkty, ktora wkleiles nijak maja sie do tego tekstu :)

Punkt numer 5 o awatarach, czyli calkiem odmienna sprawa..
a co do punktu siodmego, czy to jest erotyczna albo brutalna tresc ? :) albo niezgodna z polskim prawem ? :)
1 2
Wątek zamknięty — nie można dodawać postów.