szukam - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

szukam

Wątek zamknięty
Ludzie się z tego śmieją, ale prawda jest taka, że w internecie ludzie są otwarci i szczerzy. Ja bym wolał poznać dziewczynę w internecie a potem się z nią spotkać. Przynajmniej ja tak myślę :)
up@ dla Ciebie może być klapą dla kogoś innego już nie ktoś może być nie śmiały i łatwiej mu poznać w internecie i ogl a drugiego zaś to nudzi.. szanse , że kogoś znajdziesz w takiej sytacji niestety masz zerowe nie ma co się oszukiwać owszem można kochać za charakter ale pierw trzeba chcieć poznać a ludzie nie chca poznawać bo mają swoje wizje ;)
Stoya:
casting na męża, lol


Lepsze niz Casting Couch :>
d4wid98:
Ludzie się z tego śmieją, ale prawda jest taka, że w internecie ludzie są otwarci i szczerzy. Ja bym wolał poznać dziewczynę w internecie a potem się z nią spotkać. Przynajmniej ja tak myślę :)

Ja jakoś nie miałam trudności ze znalezieniem miłości. A poznałam w szkole i co? ;)
Faktycznie 'TRUDNO' jest znaleźć ;]
Poznać kogoś można wszędzie ale bez przesady, żeby się aż tak desperacko zachowywać i pisać o tym na forum...
Nie mniej jednak- powodzenia.
wszystko zależy od perspektyw na cel jakie ma dany człowiek w danym momencie
blueheart:
Poznać kogoś można wszędzie ale bez przesady, żeby się aż tak desperacko zachowywać i pisać o tym na forum...

To samo uważam ;)
DatAss:
Casting Couch
to lepsze... szkoda, że wyłącznie dla pań
a ja jestem zbyt młody żeby się żenić :D
KOCHANA, TRUDNO WEJŚĆ W KOGOŚ PROFIL, ONLINE, EWENTUALNIE NAPISAC, I SIE PRZEKONAĆ CO BĘDZIE? NA FORUM ZA DUŻO OSÓB TO WIDZI. I MOZE BYC TO ODEBRANE JAKO SPAM.
Dobra dajcie już spokój widzę że tu nic nie można napisać bo zaraz wszyscy się czepiają
Ale nie obrażaj sie na wszystkich. Nikt Ci krzywdy nie zrobi, kazdy Ci dobrze próbuje doradzić, na swój sposób.. ale doceń to.
doradzić? Chyba dowalić
Zamiast się obrażać, że ktoś ma inne zdanie, to wynieś z tego jakieś wnioski. OMG
ja też szukam;p
ja tez szukam, kurde ostatnio mialem 10zl w spodniach i mi gdzies zginelo :( pomozcie :(
1 2
Wątek zamknięty — nie można dodawać postów.