Bycie sobą - Fotka.pl - Klub Gwiazd | Fotka.com

Fotka.pl - Klub Gwiazd

Bycie sobą

Czy w dzisiejszych czasach warto być sobą czy lepiej udawać kogoś innego ,kogoś kim się nie jest ?
oczywiscie ze warto, najgorsze co ludzie robia, i co moga robic to chca byc kims przez to ze sa nikim... tak glupio dzialaja media i tak mowia, masz byc piekna, masz chodzic w tym i w tym, jak kupisz tv to bedziesz szczesliwa... nikt sie nie pyta czy da Ci to szczescie tylko kazdy to wmawia, a jak to sie konczy? a no tak ze czlowiek zamiast myslec samodzielnie to sie robi coraz bardziej ulegly
tylko udawać
A Stoya jak zwykle własne racje :D
na forum zazwyczaj powinno się przedstawiać własne zdanie, soł...
Być sobą!Po co udawać? Po co okłamywać siebie i innych? Biorą cię tym kim jesteś albo niech spadają,po co w życiu nam fałszywi ludzie...im nie zależy na nas prawdziwych tylko na jakimś innym obliczu.. tym wyidealizowanym...Myślę ,że człowiek który udaje jest na swój sposób nieszczęśliwy i szuka akceptacji w ten sposób, ale to przeszkadza w budowaniu prawdziwych relacji z drugą osobą..w końcu znają postać którą grasz,prezentujesz a nie "ciebie".Kiedy odkryją prawdę możliwe,że się zawiodą i odwrócą,nikt nie lubi być przecież okłamywany. Lepiej być prawdziwym i mieć coś prawdziwego:)
bez względu na czas bycie sobą ma swoją wartość
zawsze jestem sobą i nie zamierzam się zmieniać :)
Warto być sobą, a nie kopiować od innych co jest w dzisiejszych czasach modne wręcz.
Wart być sobą ponieważ na dłuższą metę nie da się udawać kogoś kim się nie jest, poza tym czy chcieli byście być z kimś kto tylko udaje lub jeszcze gorzej być z kimś i udawać dla tej osoby kogoś kim się nie jest.

Inna sprawa że ludzie udają bo myślą żę nie są wystarczająco "fajni" a tak naprawdę każdy jest normalny tylko na swój sposób
"nie patrzeć na innych przede wszystkim być sobą,
nie stoczysz się wtedy przez nikogo na dno,
a ja zapraszam do lektury "My, dzieci z dworca ZOO".
Udawanie kiedyś i tak wychodzi a tak naprawde udając i tak nie jestesmy szczęśliwi a może tylko przez chwile. zreszta to jest męczące i nie ma w tym żadnego większego celu, bo chodzi o to by cos osiagnac bedąc właśnie sobą. i z tego jest satysfakcja dopiero
Zawsze warto być sobą, być prawdziwym ja. Kto Cię nie akceptuję, nie jest Ciebie wart. Nie można być szczęśliwym na siłę. Trzeba być szczęśliwym po prostu od siebie, nie ze względu na innych, nie ze względu na TV, tego co człowiekowi narzucają - masz się czuć szczęśliwa po prostu będąc sobą! Żadną kopią, żadnym ksero, udajesz kogoś? - jeszcze gorzej niż życie z wadami, w końcu to wyjdzie na jaw i Twoje życie będzie gorsze niż wcześniej.
Wolę być okropna, wredna i szczera - ale przynajmniej zadowolona z siebie, że wyróżniam się z szarego tłumu! :)
Ktoś to w końcu doceni - nade wszystko.
Jeżeli chce się kogoś poderwać to lepiej udawać.
Zawsze jestem sobą,nie wyobrażam sobie by być kimś kim nie jestem. A w dzisiejszych czasach trzeba się przypodobać bo inaczej człowiek jest nikim
jedyne co warto udawać to tylko pewność siebie kiedy jej nie masz , a ona naturalnie do ciebie przyjdzie.
a właśnie ,że nie trzeba się przypodobywać na siłę. Aru-pięknie napisałeś :) Dawidku -daj sobie spokój z podrywaniem- Tobie uczyć się tzeba
Ludzie mnie cenią za szacunek szczerość i normalność a to jest dla mnie najważniejsze
Teressa:
Czy w dzisiejszych czasach warto być sobą czy lepiej udawać kogoś innego ,kogoś kim się nie jest ?
Być sobą.
Albo ktoś zaakceptuje Ciebie taką jaka jesteś, albo nie.
Nie warto się dla nikogo zmieniać, nikt za Ciebie życia nie przeżyje.
d4wid ma racje jesli sie chce kogos do zwiazku to chyba lepiej na poczatku udawac. Jesli jestem soba normalny, miły , uczciwy szczery facet ktory szanuje kobiete i jej zdanie to jestem olewany. A z tego co pisze z kobietami wnioskuje ze uwielbiają skur.wieli, choć kazda zaprzeczy - ale bite i zdradzane poniewierane kochaja bardzo mocno wierząc ze on sie zmieni. Wiec moze poderwac kobiete udajac kogoś, chlać z kumplami, wracac do domu nad ranem, oczywiscie ręcznie przypominać kto tu rzadzi, koniecznie przelecieć jej przyjaciółke... a potem przetac bzykać jej znajome ''wow on mnie kocha zmienił sie'', tłuc ją z mniejsza czestotliwością itd... Po jakimś czasie bede spowrotem sobą a ona bedzie szcześliwa ze dupek sie zmienił pod jej wpływem.... hmmm tylko wtedy pewnie zacznie szukac innego skur.wiela bo nudno tak zyć w sielance
1 2
Aby dodać post, musisz się zalogować.