30 września 2014
O Nawet nie wiedziałem że dziewczyny pamietają:)Dziekuje:D
30 września 2014
dzieki ! super życzenia. jestem kompletnie zaskoczony ;-)
30 września 2014
Dziękuje :*
Przywróciłaś moją wiarę w Kobiety a nie "Królowe Lodu", które uważają to święto za śmieszne.
1 października 2014
To dziwne święto-od lat obchodzę 10.III