Jakie cenicie sobie cechy charakteru u płci przeciwnej ?
Cechy charakteru
Szczerość i poczucie humoru :) Ważne aby nie patrzyła na wygląd tylko na charakter.
Szczerość i poczucie humoru :) Ważne aby nie patrzyła na wygląd tylko na charakter.
Też tak uważam :)
Myślenie o drugiej osobie, zdolność odwzajemniania uczuć.
Niczego więcej nie oczekuje.
Niczego więcej nie oczekuje.
Na pewno szczerość i wierność, dystans do siebie żeby się o wszystko co się jej powie nie obrażała i żeby choć odrobinę poczucia humoru miała;)
Szczerość, wierność, zaufanie, szacunek, wyrozumiałość :)
Aby dodać post, musisz się zalogować.