Co myślicie o używkach? Nie wiem skąd się wzieła obecna myśl, że papieros bardziej szkodzi niż narkotyki czy alkohol.
Wszystko ma swoje niezdrowe właściwości, jedne w mniejszym stopniu, drugie w większym.
A Wy jak uważacie? :)
Wszystko ma swoje niezdrowe właściwości, jedne w mniejszym stopniu, drugie w większym.
A Wy jak uważacie? :)