PSYCHIATRYK
Komentarze (19)
Gerberek
31 lipca 2011
Mi się pomysł podoba, tylko brakuje mi czegoś na czym usiąść można, ale tak super.
Account deleted
31 lipca 2011
ee pokój maja jak najbardziej, ale czerwca ni w ząb... prosektorium and psychiatryk ładnie sie komponują :D
Account deleted
31 lipca 2011
Czyli bazowanie na pomysłach innych?
Afera74
31 lipca 2011
Pokój ten jest połączeniem pomysłu Imiejsca Pokój Maja i IIImiejsca Pokój Czerwca, a tak to ŚWIETNY POMYSŁ :lol: :brawo:
Account deleted
31 lipca 2011
macie status niewidoczny ustawiony ? lol
Account deleted
30 lipca 2011
Pokój obejrzany.
Account deleted
30 lipca 2011
Pokój obejrzany.
Account deleted
30 lipca 2011
pokój bez klamek wreszcie do niego trafiła :crylol:
Account deleted
29 lipca 2011
mnie to wygląda na wojskową pustą łazienke :O
Account deleted
29 lipca 2011
Głos ;D !
Afera74
29 lipca 2011
Schowaj poaluszek. I tak to nie działa. Jak był jeden głos, tak dalej jeden ma
Account deleted
29 lipca 2011
Glos:)
Account deleted
29 lipca 2011
zapewne to zdobędzie jakieś miejsce :zonk:
SensitiVe
29 lipca 2011
No ten... bardzo fajny :ziober2:
Afera74
29 lipca 2011
Trafiła w potrzeby i gusta :lol:
Account deleted
28 lipca 2011
Na pewno wygrasz;d
Account deleted
28 lipca 2011
To mi się podoba ;D
Account deleted
28 lipca 2011
:rotfl: powinny byc miękkie ściany xD tak to se krzywde psychol zrobi :D haha :)
Account deleted
28 lipca 2011
haha psychiatryk ; D
