Smeet - Pokój września | Fotka.com
« Wszystkie albumy

Pokój września

Zdjęcie 8 z 13 · 26 września 2011 · 9 komentarzy
Zielona Dżampreza xD Kllaudiis

Komentarze (9)

Zbyt wiele zieleni, to przytłacza, do tego chaotyczne rozłożenie przedmiotów.
Nawet bardziej niz w Zielonej Oazie XD
27 września 2011
nawet nie wyobrażałm sobie, ze może być aż taaak zielono. O raju
oj tam marudzisz XD :D
Chodziło mi o to, że nie widze zieloneo kanapa, trawa domo i to polana :D
Bo To Zielona impreza a nie rozowa xD
hmm zgadzam sie za duzo zielonego
Dużo zielonego, aż za dużo? :woot:
heh Ładnie ;) ;*