Komentarze (14)
Cont șters
24 stycznia 2012
a co do bica, to nigdy go nie cierpialem, za to tric plecy to moje mocne strony
Cont șters
24 stycznia 2012
skinu u mnie tak bok wyglada moze nie dopracowany moze temu ze obrecz barkowa w dol, moze temu ze spinka nie wiem ciezko mi okreslic
Cont șters
24 stycznia 2012
kaptury przeje**** ale szczyty bicepsów jak i bok barków jakiś niemrawy :)
Cont șters
22 stycznia 2012
:) wiem o tym, zaczynam pracowac nad soba bo od 2ch lat regres i demencja
Cont șters
22 stycznia 2012
ja tam wolę tą klatę na masie
DuntTouchIt
22 stycznia 2012
Spoko tez mam opadniętą obręcz barkową :mrgreen: i nie narzekam :zly:
Cont șters
22 stycznia 2012
mam budowe ze barki sa w dol wiec to sie tak wydaje,bark i tak jest wiekszy od glowy, lapa jakby kogos interesowalo 45+
Cont șters
22 stycznia 2012
no dopiero 3 tygodnie na silce :D byly melanze, samo wrocilem do ciezarow, dajcie spokoj z tymi bareczkami, bo wrzuce zdjecie bokiem
Patrick1790
21 stycznia 2012
Dobre kaptury :)
DuntTouchIt
21 stycznia 2012
pokazales sie wkoncu hehe ,były jakieś przerwy alkoholowo-melanżowe :mrgreen:? bo myślałem że forma lepsza będzie :kv3:
Cont șters
21 stycznia 2012
Dojeb bareczki :) i klate :)
Cont șters
21 stycznia 2012
ojezu jeszcze barki mi kaza dobijac : O, klata na masie zawsze u mnie tak, na rzezbie duzo lepiej wyglada, ale fakt od reszty teraz odstaje
Cont șters
21 stycznia 2012
jak poprzednik ;D klatkę dobij,barki i będzie megaśnie ;))
Cont șters
21 stycznia 2012
kaptury meeeega popracuj nad klatą ale ogólnie jest super ddd