Komentarze (7)
Account deleted
2 czerwca 2011
jaki bic świetny! :)
dzastin7
2 czerwca 2011
no to ładnie :] ja tez mam 18 ale non stop imprezuje musze sie wziasc za siebie heh xd p!$%#lna znaczy duzo fajna łapka :]
Tarczol
1 czerwca 2011
p$%!#lona to znaczy ??
Tarczol
1 czerwca 2011
18 lat staż 1,5 roku w łapie 43
Account deleted
1 czerwca 2011
łapka wydaje sie p#$!%lna :)
dzastin7
1 czerwca 2011
ile w łapie staż :D jaki Rocznik ? Bo nie wyglondasz mi na starego ;p
CofnijSie
1 czerwca 2011
ile w łapie ? ;)