c.d aswalta
Komentarze (6)
Account deleted
7 stycznia 2012
>TRAIN HARD OR GO HOME < hehe ale Ty jestes ;p świrek ;p
Account deleted
6 stycznia 2012
I jedziesz dalej z moim planem licze ze bedzie rakieta a tak wogole to juz jest niezle wariacie :):)
Account deleted
6 stycznia 2012
zajebisty ^^ nic wiecej nie trzeba
Account deleted
6 stycznia 2012
hahah ;p chyba na stejku ;p
Account deleted
6 stycznia 2012
na sterydzie to idzie :D
Account deleted
6 stycznia 2012
lepiej jak niektórzy kolesie ;d