Komentarze (9)
Sodkimmm
17 stycznia 2012
Syfy ma od ciemnej karnacji chyba
Account deleted
17 stycznia 2011
Pięknie;)
Account deleted
10 stycznia 2011
lato z radjem.. nie musi to być od mocniejszych używek ja czasami mam więcej, a nie tykam nic mocniejszego. ;]
Account deleted
9 stycznia 2011
nie każdy da rady 5 serii po 15 wex kolo się ogarnij.
Account deleted
7 stycznia 2011
zacznij podnosic sie na drążku po 15 razy okolo 5 serii
Account deleted
7 stycznia 2011
dobrze , prostowniki katuj
moon1994
7 stycznia 2011
Syf na plecach nie oznaczają zawsze, że ktoś coś brał... Mój kolega ma jakieś krosty i syfy na plecach a nic nie bierze...
Account deleted
7 stycznia 2011
miedzy lopatkowe dobrze dol do poprawy, bary ok, a te syfy na plecach powiedz jeszcze ze od kreatyny
Account deleted
6 stycznia 2011
niezle bary lapka tez ok ale plecy raczej do remontu :P