Komentarze (11)
Account deleted
23 września 2010
klata i kaptury obowiązkowo ale łapa i bark ok łapa 3.9?
Account deleted
23 września 2010
lapa i barki sa...ale gdzie klata? dopracuj.
Account deleted
23 września 2010
jaki szacun witka w c#$%!j
Account deleted
22 września 2010
pozadnie :)
Account deleted
22 września 2010
Szacun za Łape:)
Account deleted
22 września 2010
nad klatą pracuje ...
Account deleted
22 września 2010
w dziale postępy może sobie popatrzeć;)
Daamiaan27
22 września 2010
Że tak zapytam kolege pod , A gdzie twoja ?
Account deleted
21 września 2010
a gdzie klata???:)pozdrawiam;)
Account deleted
21 września 2010
bardzo fajnie rozwiniete barki,co na nie robisz??
Account deleted
21 września 2010
jest OK tak trzymać