Komentarze (8)
Account deleted
6 sierpnia 2010
no barki przyslaniaja troche objetosc ramion
Account deleted
22 lipca 2010
barki super;]
Account deleted
21 lipca 2010
no bardzo fajne;) tez mam podobny problem;p
Account deleted
17 lipca 2010
w bicepsie 44:)no ale' niestety ' barki sie wyrózniaja i przez to nie widac bicepsów;) j
Account deleted
16 lipca 2010
No nawet barki dobre są, ale ten sam problem co ja, barki wielkie a ramie malutkie :D Ale i tak nie jest źle ;] Trochę grubości na plecy dodaj i będzie super ;]
moon1994
16 lipca 2010
Potężne ramie ; d
Account deleted
15 lipca 2010
Ale widać że jest dużo :)
Account deleted
15 lipca 2010
krzywa fotka bo robiona przez samowyzwalacz;)sory:)