Blog Fotka.pl - Supermodelka 2011 | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Supermodelka 2011

Zdjęcie 5 z 29 · 19 stycznia 2011 · 29 komentarzy

Komentarze (29)

24 maja 2011
ludzie jacy wy jesteście płytcy hehehehe ładne są ladne hehehehe
24 maja 2011
a ty śmierdzisz FAJAMI :P
21 maja 2011
hehehe najlepsze jest to ze na zdjeciach gdzie sa razem duzo osob dodaje komentarze ze sa nie ladne i w ogole. A jak sa na osobnych zdjeciach i sa same to wszyscy pisza ze sa ładne i ze ta albo inna najladniejsza ;D obejrzcie wiecej zdjec a nie sporzycie na jedno i stwierdzacie ze sa do dupy wszystkie bo smieszy mnie to hehehehe ;D
17 maja 2011
MECHA27.... Ty piszesz i oceniasz innych.... piszesz jak tak mozna brzydko wyglądac :) a Ty chyba sobie niepatrzales w lustro jak Ty wyglądasz...najpierw ocen siebie pozniej innych o masakra jaki człowiek....żal :-/
15 maja 2011
haha
8 maja 2011
ja sie was pytam gdzie są piniondze za LAS ? :crylol:
JEDNA z nich ma Grype Jelitową wskaż odpowiednią panienkę ;D hehehehe
8 maja 2011
jak tak można wyglądać brzydko :jezyk:
3 maja 2011
,,modeleczki, a nawet ustawić się nie potrafią. I uroda jak na modelkę też nie ta :) ale spoko jak kto woli, co kto lubi :" - co do urody to akurat nie ma ona znaczenia zupełnie
1 maja 2011
ale na tym portalu nie ocenia się wyglądu i osobowości.....
1 maja 2011
Dla wszystkich przeszlych i przyszlych spiewaczek o zalu,
zazdrosci i sciskaniu dupy :lol:
http://bilderhoster.at/upload/nvyvd1304272790.gif
1 maja 2011
i macie ludzie dowody . w dzisiejszych czasach ludzie patrzą tylko na wygląd .. może te dziewczyny mają fajną osobowość itp . ;p widac ,że są pozytywnie nastawione.
1 maja 2011
ta na kanapie w butach z futerkiem - elegancka:mrgreen: reszta do wymiany ;P
30 kwietnia 2011
"żal Wam dupe ściska czy jak?" nie ma to jak wpieranie komuś zazdrości ;d
28 kwietnia 2011
żal Wam dupe ściska czy jak? Patrzcie się na siebie jak wyglądacie..
27 kwietnia 2011
czepiacie się szczegółów.
22 kwietnia 2011
Mmmm butki z zaciekami pierwsza klasa;) ale za to włosy ma ładne:D Twarzy rewelacyjnych nie mają no ale cóż:)-nie mnie tu oceniać:D
16 kwietnia 2011
modeleczki, a nawet ustawić się nie potrafią. I uroda jak na modelkę też nie ta :) ale spoko jak kto woli, co kto lubi :
14 kwietnia 2011
przecietne laski ;p bycie modelka chyba nabralo znaczenia
bycie bardzo szczupla bo jakies piekneto one nie sa :zonk:
7 kwietnia 2011
dorosną to i kształtów nabiorą jest ok
1 kwietnia 2011
haha tamta jakie ma "czyste" buty :D :D Miss Soli haha xD
30 marca 2011
Ryje to maja kiepskie. Ciekawi mnie jak doszlo do wyboru.
28 marca 2011
fajne buty
20 marca 2011
ladne modeleczki
20 marca 2011
zwykł♣e ..takie z osiedla dziewczyny jak u mnie.
6 marca 2011
to sa miss???:D heh:) ale nie o spoko xD
26 lutego 2011
Nie ma się co moczyć ;p;p
26 lutego 2011
eeee może umyj buty od tej soli....
23 lutego 2011
długie chude nogi. Twarze jak akumulator. nic tylko ładowac hehe miss hehe
15 lutego 2011
miss hmn....zwyczajne dziewczyny