Komentarze (29)
Konto usunięte
24 maja 2011
ludzie jacy wy jesteście płytcy hehehehe ładne są ladne hehehehe
Konto usunięte
24 maja 2011
a ty śmierdzisz FAJAMI :P
Konto usunięte
21 maja 2011
hehehe najlepsze jest to ze na zdjeciach gdzie sa razem duzo osob dodaje komentarze ze sa nie ladne i w ogole. A jak sa na osobnych zdjeciach i sa same to wszyscy pisza ze sa ładne i ze ta albo inna najladniejsza ;D obejrzcie wiecej zdjec a nie sporzycie na jedno i stwierdzacie ze sa do dupy wszystkie bo smieszy mnie to hehehehe ;D
Konto usunięte
17 maja 2011
MECHA27.... Ty piszesz i oceniasz innych.... piszesz jak tak mozna brzydko wyglądac :) a Ty chyba sobie niepatrzales w lustro jak Ty wyglądasz...najpierw ocen siebie pozniej innych o masakra jaki człowiek....żal :-/
Kleosiawpr
15 maja 2011
haha
Konto usunięte
8 maja 2011
ja sie was pytam gdzie są piniondze za LAS ? :crylol:
JEDNA z nich ma Grype Jelitową wskaż odpowiednią panienkę ;D hehehehe
JEDNA z nich ma Grype Jelitową wskaż odpowiednią panienkę ;D hehehehe
Konto usunięte
8 maja 2011
jak tak można wyglądać brzydko :jezyk:
Konto usunięte
3 maja 2011
,,modeleczki, a nawet ustawić się nie potrafią. I uroda jak na modelkę też nie ta :) ale spoko jak kto woli, co kto lubi :" - co do urody to akurat nie ma ona znaczenia zupełnie
Konto usunięte
1 maja 2011
ale na tym portalu nie ocenia się wyglądu i osobowości.....
Konto usunięte
1 maja 2011
Dla wszystkich przeszlych i przyszlych spiewaczek o zalu,
zazdrosci i sciskaniu dupy :lol:
http://bilderhoster.at/upload/nvyvd1304272790.gif
zazdrosci i sciskaniu dupy :lol:
http://bilderhoster.at/upload/nvyvd1304272790.gif
Konto usunięte
1 maja 2011
i macie ludzie dowody . w dzisiejszych czasach ludzie patrzą tylko na wygląd .. może te dziewczyny mają fajną osobowość itp . ;p widac ,że są pozytywnie nastawione.
Konto usunięte
1 maja 2011
ta na kanapie w butach z futerkiem - elegancka:mrgreen: reszta do wymiany ;P
Konto usunięte
30 kwietnia 2011
"żal Wam dupe ściska czy jak?" nie ma to jak wpieranie komuś zazdrości ;d
Konto usunięte
28 kwietnia 2011
żal Wam dupe ściska czy jak? Patrzcie się na siebie jak wyglądacie..
Konto usunięte
27 kwietnia 2011
czepiacie się szczegółów.
Konto usunięte
22 kwietnia 2011
Mmmm butki z zaciekami pierwsza klasa;) ale za to włosy ma ładne:D Twarzy rewelacyjnych nie mają no ale cóż:)-nie mnie tu oceniać:D
Konto usunięte
16 kwietnia 2011
modeleczki, a nawet ustawić się nie potrafią. I uroda jak na modelkę też nie ta :) ale spoko jak kto woli, co kto lubi :
Konto usunięte
14 kwietnia 2011
przecietne laski ;p bycie modelka chyba nabralo znaczenia
bycie bardzo szczupla bo jakies piekneto one nie sa :zonk:
bycie bardzo szczupla bo jakies piekneto one nie sa :zonk:
Konto usunięte
7 kwietnia 2011
dorosną to i kształtów nabiorą jest ok
Konto usunięte
1 kwietnia 2011
haha tamta jakie ma "czyste" buty :D :D Miss Soli haha xD
Konto usunięte
30 marca 2011
Ryje to maja kiepskie. Ciekawi mnie jak doszlo do wyboru.
JimmYYY
28 marca 2011
fajne buty
Konto usunięte
20 marca 2011
ladne modeleczki
Konto usunięte
20 marca 2011
zwykł♣e ..takie z osiedla dziewczyny jak u mnie.
Konto usunięte
6 marca 2011
to sa miss???:D heh:) ale nie o spoko xD
Konto usunięte
26 lutego 2011
Nie ma się co moczyć ;p;p
Konto usunięte
26 lutego 2011
eeee może umyj buty od tej soli....
Intel
23 lutego 2011
długie chude nogi. Twarze jak akumulator. nic tylko ładowac hehe miss hehe
Konto usunięte
15 lutego 2011
miss hmn....zwyczajne dziewczyny
