(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)
Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
SoDope
24 stycznia 2012
pijana:
no mi kiedyś dawali więcej ... może przez ciemniejsze włosy ale ogólnie groźniejszy miałam wyraz twarzy :O
agoosiaaa
24 stycznia 2012
Konto usunięte: dostałam uczulenia, ale teraz nie wiem czy to nie od kremu więc jeszcze dostanie jedna szanse;)
Kiedyś miałam podklad i był całkiem w porządku.
(sorry za dziwaczne pismo, ale nie pisze z komputera i cieżko tu coś ustawić)
to jak juz bedziesz pewna, czy to nie od pudru to daj znac, uczulenia sa okropne
Konto usunięte: ja lubie z ananasem
ja lubie na ostro :P
SoDope
24 stycznia 2012
Konto usunięte: ja lubie na ostro :P
ja też ale dzisiaj miałam ochote na ananasa.
w prawdzie to nie jadłam jeszcze pizzy z owocami morza ..
a tak to ze wszystkich jadłam
agoosiaaa
24 stycznia 2012
Konto usunięte: ja też ale dzisiaj miałam ochote na ananasa.
w prawdzie to nie jadłam jeszcze pizzy z owocami morza ..
a tak to ze wszystkich jadłam
ja nie jadlam z jajkiem.
i owocami moza tez, jakos nie pasuja mi do pizzy :P
agoosiaaa
24 stycznia 2012
Konto usunięte: moza
ahahahahaha
pijana
24 stycznia 2012
Konto usunięte: no mi kiedyś dawali więcej ... może przez ciemniejsze włosy ale ogólnie groźniejszy miałam wyraz twarzy :O
No dokładnie, jak miałam ciemniejsze włosy i ubrałam się mniej dziecinnie (xD) to było zupełnie inaczej. No i miałam normalne okulary :D
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 |
BluzgometrTM: 26
massacre
25 stycznia 2012
Konto usunięte: która to ja te chce zobaczyć zayebista dupeczke
Konto usunięte: a bo mi się nie załadowało
Konto usunięte: jaki zgon
"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail
SoDope
25 stycznia 2012
no nie śmiejcie się z zapłonu mojego internetu
albo..
dobra ubieram się i ide na bazarek zobaczymy co tam tym razem będzie ciekawego XD
Babsy
25 stycznia 2012
tylko ja na calej fotce nie widze emotek, tylko tekst?
SoDope
25 stycznia 2012
Konto usunięte:
w ustawieniach zmien., że ma Ci wyswietlac emotki XD
AvantQueTuDis
25 stycznia 2012
Konto usunięte: tylko ja na calej fotce nie widze emotek, tylko tekst?
nie tylko ;)
też tak mam od momentu wprowadzenia nowego profilu i Magda (FP) również.
AvantQueTuDis
25 stycznia 2012
Konto usunięte: tylko ja na calej fotce nie widze emotek, tylko tekst?
nie tylko ;)
też tak mam od momentu wprowadzenia nowego profilu i Magda (FP) również.
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 |
BluzgometrTM: 26
massacre
25 stycznia 2012
Konto usunięte: no nie śmiejcie się z zapłonu mojego internetu
Lepiej bys mi wyslala to foto w lepszej jakosci, ta to musze sie zachwycac pikselami :C
Konto usunięte: tylko ja na calej fotce nie widze emotek, tylko tekst?
Konto usunięte: nie tylko ;)
też tak mam od momentu wprowadzenia nowego profilu i Magda (FP) również.
a mi wszystko gra
"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail
SoDope
25 stycznia 2012
massacre: Lepiej bys mi wyslala to foto w lepszej jakosci, ta to musze sie zachwycac pikselami :C
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 |
BluzgometrTM: 26
massacre
25 stycznia 2012
Konto usunięte: no mam w dużej jakości - Tobie mogę pokazać :P
Poprosze :D Bede fapac jak dzikus
"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail